• -10%
  • Balenie
Rodinné balenie vitamínov na imunitu...

Rodinné balenie vitamínov na imunitu a zlepšenie funkcií tela so Swedish Nutra 3x500 ml

3 balenia výživových doplnkov obsahujúce vitamíny, minerály a aminokyseliny pre zvýšenie energie a na podporu kardiovaskulárneho, nervového i imunitného systému pre maminu, ocina a dieťa vo veku 5-12 rokov.

Balenie obsahuje

200025
Dodanie 2-3 týždne
53,73 € 59,70 € -10%

Namiesto 59,70 €

S DPH Dodanie 2-3 týždne

Rodinné balenie vitamínov na imunitu a zlepšenie funkcií tela so Swedish Nutra 3x500 ml

Výhodný balíček kvalitných švédskych vitamínov na imunitu, zvýšenie energie a zlepšenie funkcií tela pre celú rodinu! Teraz dostupný ako výhodné trojbalenie s poštovným zdarma! Podrobnejšie o zložení a účinkoch vitamínov pre ženy nájdete tuo vitamínoch pre mužov tu a o detských vitamínoch tu.


Návod na použitie (Man a Woman)

Pred použitím fľašou potraste. Vypite ráno 15 ml výživového doplnku (odmerka je položená na vrchnáku). 15 ml predstavuje dennú odporúčanú dávku. V prípade potreby zapite vodou. Užívajte každý deň. Jedno balenie vám vydrží približne 33 dní. 


Návod na použitie (Super Kids)

Pred použitím fľašou potraste. Deťom vo veku 5 až 9 rokov sa odporúča vypiť 15 ml každé ráno. Starším deťom vo veku 10 až 12 rokov sa odporúča vypiť 30 ml každé ráno (odmerka je položená na vrchnáku). V prípade potreby zapite vodou. Užívajte každý deň. Pri dennom dávkovaní 15 ml denne jedno balenie vydrží približne 33 dní. 

Spôsob skladovania

Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov a skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Krajina pôvodu
SWE
Príchuť
Pomaranč
Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.