Swedish Nutra Ginseng Energy ženšen...

Swedish Nutra Ginseng Energy ženšen na zvýšenie energie 500 ml

Ženšen je jedným z najväčších pokladov čínskej medicíny, kde mu boli pripisované až magické účinky. Teraz vám tento podporný prostriedok pre duševné aj fyzické zdravie a najmä pre vitalitu prináša aj Swedish Nutra. 

200028
Skladom
20,50 €
S DPH

Swedish Nutra Ginseng Energy ženšen na zvýšenie vitality 500 ml

Číňania ho poznali už pred viac než 5000 rokmi a pripisovali mu dokonca magické vlastnosti. Najskôr využívaný len ako potrava sa rýchlo stal uznávaným pre svoje účinky na vitalitu. Reč ide o liečivom koreni ženšenu. Objavte tajomstvá starých Číňanov pomocou komplexu vitamínov od Swedish Nutra, ktorý obsahuje ženšen pravý (Panax Ca Meyer) spolu so ženšenom sibírskym (Eleuthero) a ďalšie aktívne zložky. Pokiaľ trpíte častými pocitmi únavy, ste v duševnom vypätí a máte problémy sústrediť sa, tento výživový doplnok bol navrhnutý práve pre vás. Swedish Nutra vytvoril Ginseng Ženšen Energy tak, aby podporil energiu, rovnováhu tela a ducha, a taktiež zlepšil schopnosť sústrediť sa. Tekutá forma so sviežou zázvorovou príchuťou sa postará o maximálny efekt doplnku.


Účinky podložené vedou

Výživové doplnky Swedish Nutra sú laboratórne testované a ich účinky sú podložené vedeckým výskumom.Swedish Nutra Ginseng Energy ženšen na zvýšenie vitality obsahuje ručne vybrané ingredienty v súlade so štandardami EU, ktoré vytvárajú efektívny bohatý mix podporujúci:

  • zvýšenie energie
  • fyzické a duševné zdravie
  • zlepšenie koncetrácie
  • imunitu
  • zvýšenie libida


Ako to funguje

Zvýšenie energie

Pravdepodobne každý z nás v živote zažíva situácie, po ktorých ostáva bez energie. Rýchly životný štýl a mnoho povinností môžu prispievať až k chronickej únave. Ženšen pravý pomáha bojovať proti fyzickému aj mentálnemu vyčerpaniu znížením oxidačného stresu a podporou tvorby energie na bunkovej báze. Energia a vitalita, ktorú vie ženšen významne zvýšiť pochádza z jeho zložených sacharidov (polysacharidov). Okrem toho má ženšen pozitívne účinky aj na libido a to v prípade mužov aj žien. Na zvýšení energie sa podieľa aj vitamín B12, ktorého nedostatok sa prejavuje práve únavou a deficitom energie.


Mentálne zdravie a koncentrácia

Ženšen sibírsky je známy aj ako adaptogén čo znamená, že je všeobecne dobre tolerovanou rastlinou, ktorá ovplyvňuje našu reakciu na stres. Podporuje funkciu nadobličiek - žľazy zodpovednej za kortizol a iné stresové hormóny, ktoré sa tvoria ako odpoveď na stres. Takým spôsobom nám ženšen naň pomáha lepšie reagovať. Zvyšuje tiež schopnosť koncentrovať sa a niektoré štúdie naznačujú, že eliminuje pravdepodobnosť neurodegeneratívnych porúch ako je Parkinsonova choroba a má antidepresívne účinky. Vitamín B12 pomáha zlepšiť náladu a eliminovať príznaky depresie. Navyše hrá významnú úlohu pri prevencii straty neurónov v mozgu často spojených so stratou pamäti a demenciou.


Podpora imunity

Ženšen je spolu s vitamínom C a zázvorom efektívnym mixom na imunitu. Ich pôsobením dochádza k aktivácii imunitných buniek a podpore ich funkcií. Pôsobia teda tiež ako prevencia pred ochorením. Ženšen navyše obsahuje účinné látky panaxozidy, ktoré pomáhajú proti zápalom a mikrobiálnym infekciám. 


Pre koho je Ginseng Energy ženšen na zvýšenie vitality vhodný

Swedish Nutra Ginseng Energy ženšen na zvýšenie vitality 500 ml je vhodný pre mužov aj ženy. Nie je vhodný pre deti. V prípade zdravotných ťažkostí, pri tehotenstve či dojčení sa pred jeho užívaním poraďte s vaším lekárom.


Návod na použitie

Pred použitím fľašou potraste. Vypite ráno 15 ml výživového doplnku (odmerka je položená na vrchnáku). 15 ml predstavuje dennú odporúčanú dávku. V prípade potreby zapite vodou. Užívajte každý deň. Jedno balenie vám vydrží približne 33 dní. 


Spôsob skladovania

Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov a skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Zloženie

Čistá mnohonásobne filtrovaná voda pre čo najlepšiu absorpciu látok, extrakt ženšenu pravého (koreň Panax Ca Meyer), extrakt ženšenu sibírskeho (​koreň Eleuthero), extrakt zázvoru v prášku, kyselina l-askorbová, bezvodý kofeín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), sladidlo (cyklamát sodný, sacharín, glykozid steviolu), kyanobalamín.

Neobsahuje GMO, cukor, pšenicu, lepok, sóju, vajcia, orechy a mliečne výrobky.

Tento popis sme bez kúska slušnosti skopírovali z vitasirup.sk. Pokiaľ si želáte nakúpiť v našom obchode, pouvažujte, či si naozaj želáte kupovať výživové doplnky od spoločnosti, ktorá sa v nich ani neorientuje natoľko, aby si napísala vlastný popis.

Zložka 15 ml (1 dávka)  ODD
Ženšen pravý (Panax Ca Meyer) 1250 mg **
Ženšen sibírsky (​Eleuthero) 750 mg **
Prášok zázvoru 600 mg **
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg 100 %
Vitamín B12 (kyanobalamín) 250 ​µg 10000 %


ODD
 = odporúčaná denná dávka
** = ODD nie je stanovená

Krajina pôvodu
SWE
Objem
500 ml
Príchuť
Zázvor
Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.