Swedish Nutra Collagen 10000 Pure...

Swedish Nutra Collagen 10000 Pure Peptide hydrolyzovaný kolagén 300 g

1 Hodnotení

Kvalitný kolagén v prášku určený na zlepšenie kvality vlasov, pleti, nechtov a zregenerovanie kĺbov či šliach.

200010
Skladom
20,90 €
S DPH

Swedish Nutra Collagen 10000 Pure Peptide hydrolyzovaný kolagén 300 g

Vynikajúci kolagén v prášku určený na regeneráciu vlasov, pokožky, nechtov, ale aj svalov a kĺbov. Jedná sa o 100% čistý kvalitný a biologicky aktívny rybí kolagén typu 1 a 3 bez prísad, príchute a farbív. Kolagén obsahuje 19 druhov aminokyselín. Hydrolyzovaný kolagén typu I podporuje pevnosť pokožky a hydrolyzovaný kolagén typu III dodáva tkanivám pružnosť. Má skvelú vstrebateľnosť, veľmi dobre sa rozpúšťa vo vode a jednoducho sa dávkuje. Jedna dávka obsahuje až 10000 mg kolagénu.

Účinky podložené vedou

Výživové doplnky Swedish Nutra sú laboratórne testované a ich účinky sú podložené vedeckým výskumom. Swedish Nutra Collagen 10000 Pure Peptide hydrolyzovaný kolagén obsahuje hydrolyzovaný kolagén typu I a III v súlade so štandardami EU, ktorý podporuje:

  • redukciu vrások
  • hydratáciu a jemnosť pleti
  • elasticitu pokožky
  • zdravie vlasov a nechtov
  • bezbolestný pohyb
  • zlepšenie metabolizmu


Ako to funguje

Zdravšia pokožka

Kolagén podporí elasticitu pokožky a prirodzenú regeneráciu kožných buniek. Denné prijímanie kolagénu viditeľne zlepšuje elasticitu kože a vlhkosť i jemnosť pokožky. Preto je kolagén jeden z najlepších doplnkov výživy na trhu. Je nápomocný aj pri celulitíde alebo striách.


Zníženie bolesti a degenerácie kĺbov

Pri nedostatku kolagénu sa kĺby a šľachy pohybujú ťažšie, čoho následkom môže byť stuhnutie a opuchy, a celkovo bolesť pri pohybe. Kolagén pôsobí ako mazivo pre kĺby a napomáha bezbolestnému pohybu. Nedostatok kolagénu predstavuje risk osteoporózy a rôznych porúch kĺbov. Bolo tiež zistené, že kolagén významne pomáha pacientom trpiacim reumatoídnou artritídou stlmiť ich bolesti a znížiť opuchy. Ľuďom trpiacim osteoartrózou kolagén výrazne zlepšuje ich bežné denné aktivity ako chodenie po schodoch alebo spánok, a tým aj kvalitu ich života.


Posilnenie svalov a metabolizmu

Kolagén tiež podporuje metabolizmus a premenu základných živín. Glycín, jedna z aminokyselín tvoriacich kolagén, spomaľuje starnutie riadením antioxidantov v tele. Arginín podporuje tvorbu bielkovín a aminokyselín, čím napomáha obnove svalových tkanív, zaceľovaniú rán a správnemu rast či budovaniu svalov.


Zdravšie nechty, vlasy a zuby

Štiepacie či lámajúce sa nechty sú často spôsobené práve nedostatkom kolagénu. Zvýšením príjmu kolagénu dosiahnete zdravé a pevné nechty. Kolagén okrem toho výrazne zlepšuje pokožku u ľudí trpiacich kožnými chorobami a pomáha obnoviť vlasové folikuly u ľudí s redšími vlasmi.

Pre koho je Collagen 10000 Pure Peptide vhodný

Výživový doplnok Collagen 10000 Pure Peptide je vhodný pre mužov aj ženy. Nie je vhodný pre deti. V prípade zdravotných ťažkostí, pri tehotenstve či dojčení sa pred jeho užívaním poraďte s vaším lekárom.


Návod na použitie

2 odmerky (10 g) kolagénu rozpustite vo vode a vypite. 10 g predstavuje dennú odporúčanú dávku. Užívajte každý deň. Pred použitím fľašou potraste. Jedno balenie vám vydrží približne 30 dní. 


Spôsob skladovania

Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov a skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Zloženie

Hydrolyzovaný kolagén typu 1 a 3 (obsahuje aminokyseliny: L-glycín, L-prolín, L-alanín, L-hydroxyprolín, L-glutamová kyselina, L-arginín, L-asparágová kyselina, L-serín, L-lyzín, L-leucín, L-valín, L-treonín, L-fenylalanín, L-izoleucín, L-hydroxylysin, L-metionín, L-histidín, L-tyrozín, L-cysteín)

Neobsahuje GMO, cukor, pšenicu, lepok, sóju, vajcia, orechy a mliečne výrobky.

Zložka 10 g (2 lyžičky)  ODD
Hydrolyzovaný kolagén typu I a III 10000 mg **


ODD
= odporúčaná denná dávka
** = ODD nie je stanovená

Krajina pôvodu
SWE
Hmotnosť
300 g
Príchuť
Bez príchute
1 Hodnotenia

10 z 10
Už dlhšie som hľadala ČISTÝ kolagén bez všetkého. Narazila som na Váš web náhodne na Facebooku a konečne som našla, čo som chcela: fakt čistý kolagén v prášku, bez aróm, blbostí, dochucovadiel, atď. Je skvelý do smoothies alebo do kaše, nakoľko je bez príchute, tj. kombinujem ho s ovocím, dosladím cukrom a idem. Za mňa top produkt, ideál pre športovcov a aktívnych ľudí!!!
dňa

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.